Transport Poznań

Nasza firma świadczy usługi transportu bagażówką na terenie Poznania.

ZBYSZEK TRANSPORT POZNAŃ

Zbyszek transport Poznań to firma transportowa z wieloletnią tradycją. Od początku istnienia świadczymy usługi transportowe, transport oraz przeprowadzki na terenie Poznania, Wielkopolski a także kraju.

Nasze usługi transportu kierujemy zarówno do firm jak i osób prywatnych. Transport świadczymy samochodem dostawczym marki Fiat Ducato skrzynia/plandeka (istnieje możliwość bocznego załadunku).

Transport Poznań - oferujemy transport na terenie Poznania.
Transport Krajowy Poznań - transport na terenie całego kraju
Tani Transport Poznań - niskie ceny usług transportu na terenie Poznania.
Transport Wielkopolska - transport na terenie Wielkopolski.
Transport mebli Poznań - meble, sofy, szafy, komody,...
Transport drogowy Poznań i transport rzeczy

Transportem zajmujemy się od 1997 roku, a zdobyte doświadczenie pozwala na sprawne i bezpieczne wykonanie zlecenia transportowego. Transport stanowi również główną ofertę naszej firmy transportowej - właściwa organizacja transportu umożliwiamy naszym Klientom przepływ ich ładunków a także towarów.

Zbyszek transport to firma rodzinna która działalność w zakresie transportu prowadzi nieprzerywanie od 1997 roku. Nasza wieloletnia praca zaowocowała gronem stałych Klientów, którzy wciąż korzystają z naszego transportu i polecają nas jako firma na której można polegać.

Transport Poznań z firmą Zbyszek to gwarancja niezmiennie wysokich usług transportowych. Wykwalifikowani i doświadczeni kierowcy są gwarancją bezpieczństwa. Nasza oferta stanowi idealne zaplecze transportowe zarówno dla małych i średnich firm jak również dla klientów indywidualnych. Nasi pracownicy chętnie pomogą Państwu wybrać najlepsze rozwiązanie! Każde zlecenie transportu rozpatrujemy indywidualnie, dobierając odpowiedni środek transportu, analizując je pod względem: rodzaju materiału, ciężaru właściwego ładunku, sposobu załadunku i wyładunku, ograniczeń dojazdu na miejsce wyładunku, wymagań specjalnych.

Jeżeli potrzebujesz pilnie przewieść ładunek, Transport Zbyszek jest do Twojej dyspozycji 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu. Zlecenia transportowe przyjmujemy i realizujemy o każdej porze dnia i nocy przez 365 dni w roku... Zapraszamy serdecznie!

Transport jest działalnością, która polega na przemieszczenie ładunków w jednego miejsca do drugiego (transport z pkt A do pkt B). W ekonomii transport to wykonywanie zadań przewozowych za odpłatnością, których wynikiem ma być przewóz materiałów oraz świadczenie usług dodatkowych, które są powiązane z tymi przewozami.

30258

zrealizowane
transporty

218

zużytych
opon

2000000

przejechanych
kilometrów

9807

zadowolonych
klientów

Czy chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach?

Zawsze z przyjemnością czekamy na Twoje cenne pytania