Skuteczne transportujemy od 16 lat!

 

Transport jest naszą pasją, każdy dzień nowym doświadczeniem a kolejne zlecenie przygodą!

 

Kim jesteśmy?

 

Nasza firma transportowa swoją działalność rozpoczęła w 1997 roku. Od tamtego czasu nieprzerywanie zajmujemy się świadczeniem usług transportowych zarówno dla średnich/dużych firm jak i dla osób prywatnych. Doświadczenie które przez ten czas zdobyliśmy pozwala podjąć się transportu nawet najbardziej skomplikowanego ładunku.
Oferujemy szeroki zakres usług w transportcie miejskim: transport na terenie Poznania i Wielkopolski, przeprowadzki i usługi transportowe - zapraszamy do zapoznania się z ofertą transportu.

Nasi kierowcy

 

Kompetentny personel w ramach świadczonych usług transportu zajmie się doborem najbardziej efektywnych rozwiązań logistycznych i dogodnej opcji przesłania towaru, aby Państwa produkt bezpiecznie trafił do celu. Pomoże w przygotowaniu niezbędnych dokumentów, zajmie się wszelkimi formalnościami, zaplanujemy najbardziej optymalną trasę.

Usługi transportowe świadczymy w oparciu o profesjonalną kadrę doświadczonych kierowców. Nawiązując współprace z naszą firmą otrzymują państwo pewność, że powierzony towar dotrze bezpiecznie i terminowo do miejsca przeznaczenia.

Samochód

 

Transport odbywa się samochodem marki Fiat Ducato o łącznej ładowności do 3,5t - istnieje możliwość załadunku bocznego towaru. Wymiary samochodu:

Nasza historia

 
1997
Transport Poznań - ŻukW czasie kiedy zaczynaliśmy naszą przygodę w branży transportu i przeprowadzek, dysponowaliśmy autem marki Żuk...
1999
Transport Poznań - Lublin...dwa lata poźniej transport i przeprowadzki świadczyliśmy Daewoo Lublin II...
2004
Transport Poznań - Nissan Trade... od 2004 do 2006 roku dysponowaliśmy Nissan'em Trade...
2006
Transport Poznań - Peugeot Boxer... następnie w 2006 roku naszych Klientów obsługiwaliśmy samochodem marki Peugeot Boxer...
2011
Transport Poznań - Peugeot Boxer... dziś nasze usługi transportowe i transport wykonujemy samochodem marki Fiat Ducato skrzynia/plandeka z możliwością bocznego załadunku.