Transport Poznań

Firma transportowa Zbyszek powstała w 1997 roku i od tego czasu świadczy usługi transportowe i transport na terenie Poznania, Wielkopolski a także kraju. Transport odbywa się samochodem marki Fiat Ducato skrzynia/plandeka (istnieje możliwość bocznego załadunku). Samochód podstawiany do Klienta jest zawsze przygotowany do transportu (przeglądnięty, wyczyszczony, zatankowany), kierowca auta posiada przy sobie telefon komórkowy.

Transport drogowy kierujemy do średnich i małych firm, a także, do osób prywatnych. W zakresie naszych usług również transport bagażowy, transport krajowy.
Firma transportowa Zbyszek oferuje także:

Transport to kluczowa oferta naszej firmy - poprzez organizację transportu umożliwiamy naszym Klientom przepływ ich towarów i ładunków. Nasze wieloletnie doświadczenie w pakowaniu i transporcie gwarantuje przewiezienie powierzonego nam mienia bez szkód. Każdy z bardzo ciężkich przedmiotów podczas transportu wymagają profesjonalnego zastosowania siły mięśni ludzkich, techniki dźwigania ciężarów, jak również odpowiedniego zabezpieczenia. Do zabezpieczenia towaru podczas transportu wykorzystujemy specjalne pasy, a techniki ich wiązania i odpowiednie ustawienia pracowników gwarantują bezkolizyjny transport.

 

Przeprowadzki Poznań

Jeżeli poszukujecie Państwo firmy, która zajmie się profesjonalnie przeprowadzką Waszego mieszkania, domu, to dobrze trafiliście. Naszą ofertę transportu i przeprowadzki kierujemy do osób wymagających, które oczekują wysokich standardów wykonania usługi.
Wieloletnie doświadczenie naszej firmy transportowej pozwala na szybki transport i przeprowadzkę przy zachowaniu najwyższych standartów bezpieczeństwa. Udostępniamy do Państwa dyspozycji samochód wraz z kierowcą oraz pomocników niezbędnych do obsługi przeprowadzki. Korzystając z usług naszej firmy mają Państwo pewność, że przeprowadzka zostanie wykonana sprawnie i bezpiecznie przy najwyższym zaangażowaniu zespołu firmy transportowej Zbyszek.

Przeprowadzki

Nasza firma transportowa oferuje:

 

Dziś, w dobie olbrzymiej konkurencji na rynku przeprowadzek nasza punktualność, rzetelność i dbałość o klienta to wartości nadrzędna. Opinie o naszej firmie transportowej a właściwie, o naszej pracy - osób prywatnych i firm, dla których wykonaliśmy usługę są dla nas niezwykle istotne zwłaszcza gdy chodzi o rekomendację naszej firmy u potencjalnego Klienta. Powierzając nam swoje mienie my dołożymy wszelkich starań, aby Państwa satysfakcja z naszej pracy była pełna, a mienie dotarły na miejsce przeznaczenia w nienaruszonym stanie.

 

Usługi Transportowe Poznań

Usługi transportowe stanowią główny puntk działalności naszej firmy transportowej. Oferujemy usługi transportowe na terenie Poznania i Wielkopolski. Istnieje również możliwość transportu na terenie kraju po wcześniejszych ustaleniach. W usługach transportowych główny nacisk kładziemy na to, czego najczęściej wymagają od nas nasi Zleceniodawcy, czyli:

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą rodzinną, a działalność swoją prowadzimy w branży transportowej już od 1997 roku. Dzięki temu usługi transportowe, które świadczymy są na najwyższym poziomie. Zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszą firmą - w dziale Transport - Kontakt znajdują się aktualne dane kontaktowe.