Małe przeprowadzki Poznań

Nasza firma świadczy usługi transportu mebli bagażówką na terenie Poznania.

ZBYSZEK PRZEPROWADZKI

Zbyszek Przeprowadzki Poznań to firma transportowa z wieloletnią tradycją i doświadczeniem. Od 1997 roku naszym Klientom oferujemy przeprowadzki na terenie Poznania, Wielkopolski a także całego kraju (przeprowadzki krajowe). W naszym zakresie: przeprowadzki małe, przeprowadzki studenckie.

Usługa obejmuje usługę transportową, pomoc przy załadunku i rozładunku gotowych przygotowanych paczek, kartonów, mebli, AGD itp. Meble, paczki powinny być przygotowane do transportu i doniesione do pojazdu - kierowca pomaga przy załadunku, ustawieniu mebli i zabezpieczeniu ich w aucie.

Dla naszych klientów przygotowujemy precyzyjne kosztorysy biorąc pod uwagę optymalne dopasowanie tras pod kątem jak najniższych kosztów. W naszej ofercie mamy dla Państwa auto dostawcze z ładownością do 1500kg - skrzynia/plandeka. Gwarantujemy Państwu, że zlecając nam wykonanie zadania, będziecie mogli przekonać się o naszej solidności oraz fachowości w realizacji zleceń - aby uzyskać szczegółowe informacje o szczegółach naszej oferty, skontaktuj się z nami telefonicznie lub przez formularz kontaktowy, który znajduje się w dziale kontakt.

30258

zrealizowane
transporty

218

zużytych
opon

2000000

przejechanych
kilometrów

9807

zadowolonych
klientów

Czy chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach?

Zawsze z przyjemnością czekamy na Twoje cenne pytania