Kim jesteśmy

Warto się przedstawić i powiedzieć coś o sobie dlatego w tym dziale postanowiliśmy zebrać wszystkie informacje o naszej firmie.

ZBYSZEK TRANSPORT BAGAŻÓWKA

Nasza firma powstała w 1997 roku. Począwszy od roku 97' specjalizuje się w przewozie towarów oraz ładunków różnego typu. Usługi świadczymy w oparciu o profesjonalną kadrę doświadczonych kierowców. Oferujemy szeroki zakres usług transportowych.

Gdy inne firmy transportowe walczą o jak największą liczbę przesyłek, naszym priorytetem staje się jakość usług i zadowolenie Klienta. Podejmując współpracę z nami zapewniacie sobie Państwo indywidualne podejście i najwyższą jakość usług.

Kompetentny personel w ramach świadczonych usług zajmie się doborem najbardziej efektywnych rozwiązań logistycznych i dogodnej opcji przesłania towaru, aby Państwa produkt bezpiecznie trafił do celu. Pomoże w przygotowaniu niezbędnych dokumentów, zajmie się wszelkimi formalnościami, zaplanuje najbardziej optymalną trasę.

Najwyższą jakość usług zawdzięczamy wykwalifikowanym kierowcą którzy posiadający wieloletnie doświadczenie w branży transportowej. Nasza oferta transportu to idealne zaplecze transportowe zarówno dla małych i średnich firm jak również dla klientów indywidualnych.

Każde zlecenie transportu rozpatrujemy indywidualnie, dobierając odpowiedni środek transportu, analizując je pod względem: rodzaju materiału, ciężaru właściwego ładunku, sposobu załadunku i wyładunku, ograniczeń dojazdu na miejsce wyładunku, wymagań specjalnych.

Świadczymy usługi transportowe samochodami dostawczymi o ładowności do 1,5t. Samochody podstawiane do klienta są zawsze przygotowane do drogi (przeglądnięte, wyczyszczone, zatankowane), kierowca zawsze posiada przy sobie telefon komórkowy. Usługi transportowe świadczymy dla firm a także dla osób prywatnych. Przy większych lub stałych zleceniach możliwość ustalenia bardzo niskich cen.

30258

zrealizowane
transporty

218

zużytych
opon

2000000

przejechanych
kilometrów

9807

zadowolonych
klientów

Czy chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach?

Zawsze z przyjemnością czekamy na Twoje cenne pytania