Bagażówka Poznań

Nasza firma świadczy usługi transportu bagażówką na terenie Poznania.

ZBYSZEK BAGAŻÓWKA POZNAŃ

Zbyszek Bagażówka Poznań - oferujemy transport, przeprowadzki a także usługi transportowe na terenie miasta Poznań, Wielkopolski oraz całego kraju. Nasz transport kierujemy zarówno do firm jak i osób prywatnych. Usługi transportowe i przeprowadzkowe wykonywane są samochodem dostawczym marki Fiat Ducato skrzynia/plandeka (istnieje możliwość bocznego załadunku).

Kompetentny personel w ramach świadczonych usług zajmie się doborem najbardziej efektywnych rozwiązań logistycznych i dogodnej opcji przesłania towaru, aby Państwa produkt bezpiecznie trafił do celu. Pomoże w przygotowaniu niezbędnych dokumentów, zajmie się wszelkimi formalnościami, zaplanuje najbardziej optymalną trasę.

Transport Zbyszek to firma transportowa, którą tworzą ludzie z pasją. Wieloletnie doświadczenie naszej firmy transportowej pozwala na szybki transport i przeprowadzkę przy zachowaniu najwyższych standartów bezpieczeństwa. Udostępniamy do Państwa dyspozycji samochód wraz z kierowcą oraz pomocników niezbędnych do obsługi transportu.

30258

zrealizowane
transporty

218

zużytych
opon

2000000

przejechanych
kilometrów

9807

zadowolonych
klientów

Czy chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach?

Zawsze z przyjemnością czekamy na Twoje cenne pytania